http://www.zoofirma.ru/
Фотограф Андрій Сурай — Про мене

Про мене


   

Фотограф в місті Київ, але заради улюбленої справи готовий виїхати в будь-яку точку України.

Мене звати Андрій Сурай. Добрий, емоційний, енергійний та позитивний – так про мене відгукуються люди, з яким я працював. Займаюся фотографією з 2012 року, професійно  з 2015-го. Позиціоную себе здебільшого як весільний та репортажний фотограф, але радий попрацювати і в інших жанрах.

Весільний фотограф – найщасливіша професія. Адже як може бути інакше, якщо ти постійно оточений теплом, щирими посмішками. Варто лише відвідати сайт весільного фотографа, щоб це зрозуміти. Під час зйомки стараюсь бути Вашими думками та очима, щоб передати всі почуття та переживання кожного моменту та дбайливо зберегти їх для Вас назавжди! У фотографії дотримуюсь класичного стилю, тому що саме класика збереже для Вас приємні моменти на довгі роки, незважаючи на всі тенденції.

Мій девіз: «Кожен клієнт для мене – це перемога, задоволений клієнт – це нагорода, рекомендуючий клієнт – це скарб, клієнт друг – моя ціль!».

Якщо Ви впізнали в мені хоч трішечки себе, то ми безумовно сподобаємося один одному ;)

 

Ви можете зателефонувати мені за телефоном (096)093 85 85, або перейти в розділ Контакти та зв’язатися зі мною будь-яким зручним для Вас способом.

http://www.zoofirma.ru/

Розроблено Joomlamaster.org.uaспільно з Joomstudio.com.ua

http://www.zoofirma.ru/